نمایشگاه TECNA 2022

اخبار

27 آگوست 2022 193 بازدید
نمایشگاه TECNA 2022

نمایشگاه TECNA 2022

نمایشگاه TECNA 2022

در غرفه Drust، فناوری خط لعاب‌کاری تمام دیجیتال Gamma DG که از یک سیستم انقلابی برای چاپ و لعاب‌کاری دیجیتال بهره می‌برد در کنار چاپگر تزئینات Durst Gamma XD  به نمایش گذاشته خواهد شد.

در این فن­اوری ترکیب امکان ایجاد ساختارهای نامحدود و کاملا هماهنگ با گرافیک وضوح بالا، به تولید کاشی‌هایی با ظاهر بسیار طبیعی و عمق بالای تصویر منتهی شده است،

کیفیتی که پیش از این هرگز در کاشی‌های سرامیکی دیده نشده بود. بازدیدکنندگان می‌توانند با حضور در غرفه Drust و مشاهده آلبوم­ محصولاتی که با استفاده از این تکنولوژی تولید شد­ه اند به شخصه این نمای منحصر به فرد را تایید کنند.

Norbert von Aufschnaiter مدیر بخش سرامیک Drust Group می‌گوید: “نمایشگاه TECNA همواره سنگ محکی برای فناوری‌های صنعت سرامیک بوده ­است.

از این رو ما از شرکت در این نمایشگاه بسیار خرسندیم زیرا می‌توانیم سیستم‌های نوآورانه Durst Gamma DG و Gamma XD را که بهترین پاسخ به نیازهای حال حاضر صنعت هستند به نمایش بگذاریم”.

نمایشگاه TECNA 2022

Drust Gamma DG که در نتیجه 10 سال کار فشرده تحقیقاتی تولید شده­، تنها فناوری است که تاکنون موفق به باز تولید نمای طبیعی موادی مانند سنگ، مرمر و چوب را روی کاشی‌های سرامیکی شده است.

این موفقیت در نتیجه استفاده از هدهای چاپگر اختصاصی ™ RockJET به دست آمده است

که اختصاصا برای کار با لعاب‌های درشت دانه (تا 45 میکرومتر) و دارای ویسکوزیته بالا که برای چاپ ساختارهای وضوح بالا با نمایی بسیار واضح و شبیه به نمای واقعی مناسب هستند، ساخته شده است.

در تمام این فناوری‌ها از لعاب‌های واقعا پایه آب که دارای محتوای مواد آلی ناچیز هستند استفاده شده و در نتیجه این لعاب‌ها حداقل مقدار انتشار در ضمن پخت را دارند.

علاوه بر این استفاده از چاپگرهای دیجیتال Durst Gamma XD در این فناوری به ایجاد رنگ‌های بسیار زنده در چاپ،

جزئیات واضح‌تر و کنتراست بالا منتهی و باعث بیشتر مشهود شدن ساختارهای تولید شده توسط Gamma DG می‌شوند.

در حقیقت هدهای اختصاصی Dimatix Durst Gamma XD تضمینی برای کیفیت عالی، یکنواختی در حداکثر عرض و حذف کامل نواری شدن هستند.

نتیجه کار تولید محصولاتی با ظاهر بسیار طبیعی است که به لطف استفاده از مواد بسیار با کیفیت امکان تشخیص طبیعی نبودنشان بسیار دشوار است

و در عین داشتن شباهت بسیار به مواد طبیعی از تمام مزایای  کاشی‌های سرامیکی، حتی در زمینه پایداری بهره می‌برند.

به کارگیری فناوری Drust نه تنها به کاهش مصرف مواد اولیه طبیعی در دکوراسیون داخلی منجر می‌شود بلکه با افزایش بهره‌وری انرژی و کاهش مصرف

حتی در حالت تولید مداوم (تولید 24 ساعته در7 روز هفته)، نیز سبز بودن واقعی فرایند تولید را تضمین می‌کند.

علاوه بر موارد فوق، امکان تولید دسته‌های کم‌تعدادتر و تولید بر اساس تقاضا با کاهش ضایعات لعاب، محدود کردن مقدار مواد انبار شده مورد نیاز برای چاپ

و کاهش هزینه‌های مرتبط با مدیریت و انبارش، به بهینه‌سازی منابع منتهی می‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *