صادرات کاشی به افغانستان

صادرات کاشی به افغانستان

صادرات کاشی به افغانستان

 

تشابهات زیاد فرهنگی و اقتصادی مردم افغانستان می تواند تاثیر بسزایی در افزایش میزان صادرات کاشی و سرامیک ایران به امارات اسلامی افغانستان داشته باشد.

علاوه بر این موارد داشتن دانش و تخصص لازم در زمینه صادرات کاشی و سرامیک به افغانستان می تواند در افزایش حجم صادرات به شما کمک کند.

کالاهای ایرانی با داشتن کیفیت بالا در بین مردم افغانستان بسیار جایگاه بالایی است . تعاملات سیاسی و اقتصای دولت ایران با دولت امارت اسلامی افغانستان صادرات را به این کشور را به مراتب راحت تر می کند.

میزان صادرات به این کشور از سوی ایران، مقداری بیش از دو و نیم میلیون دلار می باشد و این روند رو به افزایش می باشد و پیش‌بینی می شود در سالهای آینده میزان تجارت بین این دو کشور به 4 میلیارد دلار افزایش یابد.

میزان ارزش صادرات کاشی و سرامیک به افغانستان میلیون ها دلار می باشد که تنها 10 درصد از سهم صادرات کاشی و سرامیک را شامل می شود.

چگونه مشتریان کاشی و سرامیک در افغانستان پیدا کنیم؟
چگونه و با چه سرمایه ای صادرات کاشی به افغانستان را شروع کنیم ؟
محصولات کاشی و سرامیک خود را از چگونه تامین کنیم؟
آیا صادرات کاشی به افغانستان صرفه اقتصادی دارد؟
قوانین صادرات به افغانستان چیست؟

صادرات کاشی به افغانستان

مشاوران کاشی جو به تمام سوالات شما برای صادرات کاشی به افغانستان پاسخ خواهند داد هم اکنون با شماره تلفن 03591010015 تماس حاصل فرمایید، همچنین برای دریافت خدمات و مشاوره در زمینه صادرات به کشور افغانستان، ترکیه، عراق ، سوریه، ارمنستان، ترکمنستان، آفریقا، روسیه و …. با کارشناسان سرام لند تماس بگیرید. با خیال راحت تامین کالای مورد نیاز خود را به کاشیران بسپارید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *