صادرات کاشی و سرامیک به پاکستان

صادرات کاشی و سرامیک به پاکستان

صادرات کاشی و سرامیک به پاکستان

کاشی جو صادرات کاشی به پاکستان : در سال های اخیر کشور پاکستان یک اقتصاد روبه رشد را تجربه کرده است ،

ایجاد ظرفیت های سرمایه گذاری جدید می تواند از دلایل سرمایه گذاری در این کشور پاکستان باشد. ایران نیز به صورت گسترده میزان صادرات خود به پاکستان را رشد داده است،

کاشی و سرامیک بعد از قیر و نفت، دومین کالای صادراتی جمهوری اسلامی ایران به پاکستان به شمار می آید.بازار پاکستان و ایران به نحوی مکمل یکدیگر هستند.

میزان ارزش صادرات کاشی و سرامیک به پاکستان مبلغ 22،186،539 می باشد که تنها 6,23 در صد از سهم کل صادرات کاشی و سرامیک ایران را به خود اختصاص می دهد.

حضور فعال تاجران ایرانی در نمایشگاه های  بین المللی صنعت ساختمان پاکستان , تنوع زیا د محصولات ایرانی در بازار 200 میلیون نفری پاکستان می تواند از دیگر دلایل صادرات کاشی به پاکستان بشمار بی آید.

طبق گفته های اتحادیه تولیدکنندگان کاشی و سرامیک پاکستان کاشی و سرامیک ایرانی عوارض کمتری نسبت به کاشی های چینی برای ورود به پاکستان پرداخت می کنند.

صادرات کاشی به پاکستان

مشاوران سرام لند به تمام سوالات شما برای صادرات کاشی و سرامیک به پاکستان پاسخ خواهند داد هم اکنون با شماره تلفن 03591010015 تماس حاصل فرمایید،

همچنین برای دریافت خدمات و مشاوره در زمینه صادرات به کشور کامرون، ترکیه، عراق ، سوریه، ارمنستان، ترکمنستان، افغانستان ، روسیه و ….

با کارشناسان سرام لند تماس بگیرید. با خیال راحت تامین کالای مورد نیاز خود را به کاشی جو بسپارید.

برخی موانع صادرات به پاکستان

نبود پاکستان به عنوان کشوری صنعتی , متشنج شدن  فضای سیاسی به دلیل ایجاد نا آرامی های حاصل از جنگ، می تواند

به وفور بر روی میزان حجم صادرات و در آمد عضویت در سازمان تجارت جهانی داشتن تجارت آزاد با کشورهای جنوب آسیا و چین و مالزی،سبب می شود

حضور در بازار پاکستان نسبت به دیگر کشورها های همسایه کمی سخت تر باشد. از دیگر مشکلات می توان به حجم بالای قاچاق کالا به این کشور اطلاع داد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *