شرکت بوم سرامیک

کارخانجات

۵ شهریور ۱۴۰۱ 119 بازدید
سرام - شرکت بوم سرامیک

شرکت بوم سرامیک

شرکت بوم سرامیک

کاشی جو معرفی : شرکت بوم سرام

هر برگ کاشی به مانند یک بوم نقاشی است و گروه رز سرام مانا پالت رنگی در دست گرفته و به قلم طراحان زبده خویش، زیبایی را نثارشان می کند. گروه تولیدی، طراحی و بازرگانی رز سرام مانا از سال ۱۳۸۵ به واسطه تلفیق هنر و صنعت، بوم سرامیک را پدید آورد. بوم سرامیک وعده “تحولی متفاوت” را در زمینه طراحی، تولید و ارائه؛ با بهره گیری از مدرن ترین متدهای طراحی جهان، استفاده از بهترین مواد اولیه و از همه مهم تر به کارگیری دانش فنی متخصصان داخلی و خارجی را می دهد و با جایگزین کردن گالری به جای فروشگاه گامی جدی در تحول ارائه محصولات برداشته است.

تولیدکنندگان بزرگ و خوش نام

بوم سرامیک تولید محصولات خود را بر عهده کارخانجات بسیار بزرگ و خوش نام کاشی الوند وکاشی پارس گذاشته است و روانه بازارهای داخلی و خارجی می نماید. گستردگی فضای تولیدی رز سرام مانا، امکان ارائه محصولات متنوع از لحاظ بافت لعاب گرفته تا سایز بندی و انواع مختلف کاشی و سرامیک را فراهم نموده است که موجب پویایی و توانمندی به ارائه خدمات در بسیاری از پروژه های بزرگ و مطرح داخلی و خارجی شده است. بوم سرامیک اولین برند در صنعت کاشی و سرامیک است که در سطح کشور اقدام به برپایی گالری های زنجیره ای متفاوت و تخصصی جهت ارائه آورده های خویش نموده و به زودی این زنجیره را بر اساس هدف گذاری راهبردی مجموعه، به آن سوی مرزهای ایران خواهد گستراند.

صادرات و ارز آوری برای کشور

ما می دانیم که عامل اصلی در کسب هر موفقیتی، تدوین اهداف و تشخیص فرصت ها است و هدف گذاری مهم ترین عامل حرکت رو به جلو و خلق آینده است پس نوآوری و خدمات هر چه بهتر، داشتن رابطه مدوام با مشتریان، صادرات و ارز آوری برای کشور از اصلی ترین اهداف این مجموعه می باشد. مجموعه رز سرام مانا علاوه بر شبکه گسترده فروش و نمایندگی ها در سطح کشور، در عرصه بین المللی اقدام به اعطای نمایندگی در کشورهای عراق، پاکستان، افغانستان، قطر، عمان، کنیا، ویتنام، روسیه، سوریه، آذربایجان و گرجستان نموده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از بوم سرام شماره 03591010015 تماس حاصل فرمایید

آدرس سایت یرند بوم سرام

boomceram.ir

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *